Gemi elemanı


Gemi elemanı iş ilanı

Yurtiçi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz.

Aşçı, Aşçı yardımcısı-Garson, Host-Hostes Komi, Yağcı , Elektrikçi, Tesisatçı, Kaynakçı, Boyacı, Gemici ve Vasıfsız personel kadrolarında;

2500-3500 TL / DOLAR arası Kazanç Mesai + İkramiye + Sgk + Prim + Sefer Başı Prim + Yemek +

Kalacak Yer + 6 Ayda 1 Maaş İkramiye + 6 ay da 1 %10-15 arası zam

Ayrıca; Gemi adamı cüzdanı olmayan personel adayları için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Kurslar ücretli olup, tarafınızca karşılanacaktır. Cüzdan ile ilgili Müşteri Temsilcilerimizden her sorunuz için cevap alabilirsiniz.

Aranan Temel Nitelikler;

T.C. vatandaşı olmak, 17 ile 52 yaşları arasında, En az İlköğretim mezunu, Sabıka kaydı olmayan,

Seyahat engeli olmayan, Vasıflı - Vasıfsız, Bay / Bayan personel aranmaktadır. (100/100 KAYIT sözleşmesi yapılacaktır.)

Gemi adamı kimliği olan personel adayları eğitimlerden muaf olup işe hemen başlayabileceklerdir.

 


Sabahseriilan.com gemi personeli arayan şirketler, gemi personeli iş ilanları, gemi personeli arayanlar eleman ilanları, gemi personeli aranıyor, gemi personeli alımı, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


20/03/2016 09:44

Toplam ziyaret 25 - Bugünkü 0